Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

Autors

Māris Zinbergs

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 24.kārta – Siguldas Pils/Gleznotājkalns

Bildes Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Anna Rozenberga Siguldas Takas 27:53 2. Kate Līviņa Siguldas sporta skola 37:40 +09:47 3. Jete Lāce Ind. 41:15 +13:22 4. Līna... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 23.kārta – Ziedleju klintis

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8LaiksAtpaliek 1.Elza Actiņa3A13:29 2.Adele KurpnieceInd.33:37+20:08 3.Anna RozenbergaSiguldas Takas38:13+24:44 4.Lote ZinbergaSiguldas Takas43:38+30:09 5.Māra ZinbergaSiguldas Takas57:12+43:43 5.Māra EzeriņaSiguldas Takas57:12+43:43 7.Anna ZinbergaSiguldas Takas58:16+44:47 8.Sofija BeinerteSiguldas Takas1:06:33+53:04 9.Baiba FreibergaInd.1:20:21+1:06:52 Alise... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 21.kārta – Līgatne/Skaļupes

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 16:35 2. Lote Kurpniece Siguldas sporta skola 20:28 +03:53 3. Sofija Beinerte Siguldas Takas 24:45 +08:10 4. Anna Rozenberga... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 19.kārta – Turaida/Silpurmašas (gāzes trase)

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 22:03 2. Adele Kurpniece Ind. 28:07 +06:04 3. Lība Vītola Ind. 28:34 +06:31 4. Lauma Ošmane Siguldas sporta skola... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 18.kārta – Sigulda/Baltais Flīģelis

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV 8 SV10 SV12 SV14 SV16 Open Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 19:46 1. Jete Lāce Siguldas sporta skola 19:46 3. Emma Ozoliņa Briksnis SK 20:54 +01:08 4. Tīna Markitāne... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 17.kārta – Ratnieki

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8LaiksAtpaliek 1.Lote KurpnieceSiguldas sporta skola15:42 2.Kate LīviņaSiguldas sporta skola21:45+06:03 3.Elza Actiņa3A22:34+06:52 3.Jete LāceSiguldas Takas22:34+06:52 5.Anna RozenbergaSiguldas Takas24:50+09:08 6.Sofija BeinerteSiguldas Takas26:18+10:36 7.Patrīcija LoginaSaulkrasti28:24+12:42 8.Emma OzoliņaBriksnis SK33:52+18:10 Annija... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 16.kārta – Turaida/Dainu kalns

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Jete Lāce Ind. 20:04 2. Elza Actiņa 3A 20:29 +00:25 3. Anna Rozenberga Siguldas Takas 22:18 +02:14 4. Linda Skuja Siguldas sporta... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 15.kārta – Līgatne/Rīgas kalns

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Videjā Garā   S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa Ind. 21:36 2. Jete Lāce Ind. 25:04 +03:28 3. Kate Līviņa Ind. 26:37 +05:01 4. Anna Rozenberga Ind. 26:55... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 14.kārta – Stīveri/Stiķeni

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 LVM OPEN Seniori Vidējā Garā S8LaiksAtpaliek 1.Jete LāceInd.26:52 2.Elza Actiņa3A28:46+01:54 3.Anna RozenbergaInd.31:40+04:48 4.Kate LīviņaSiguldas sporta skola46:13+19:21 5.Elita TauriņaInd.48:44+21:52 6.Ulla VītumaInd.48:47+21:55 7.Emma OzoliņaBriksnis SK56:47+29:55 8.Līna DukšteĀbelīte1:00:06+33:14 9.Dārta TauriņaInd.1:00:08+33:16 10.Emīlija IevnieceInd.1:00:16+33:24 11.Linda... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑