Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

Autors

Māris Zinbergs

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2020 – 1.kārta – Līgatne/Gaujasmala

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S12 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 09:10 2. Lillija Brice Bez Kompasa 09:55 +00:45 3. Dārta Krastkalne Ind. 14:00 +04:50 4. Amanta Mikijanska Auseklis IK 14:29 +05:19... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Telpu O tūre 2020 – 3.kārta – Siguldas pilsētas vidusskola

Kartes:1. distance2. distanceIesācējuRezultāti S12  LaiksAtpaliek1.Annija OšāneSiguldas sporta skola52:57 2.Adele BalanasaSSS56:24+03:273.Paula ZemvaldeInd.1:08:51+15:544.Ance StrautaInd.1:08:52+15:555.Sanija AlksneMeridiāns1:12:10+19:136.Adele KurpnieceSiguldas 1.pamatskola1:25:57+33:007.Lote KurpnieceSiguldas sporta skola1:26:09+33:128.Keita MarcinkevičaSSS1:55:46+1:02:49 Zane KārkliņaSiguldas pilsētas vidusskolaDNS  Elma BremzeOK OgreDNS  Līva ZinbergaSiguldas TakasDNS  Anna RozenbergaSSSDNS  Elza ActiņaS1P/3ADNS  Adrija VeinbergaKrimuldaDNS  Liene RozenbergaSSSDNS  Arta BarvidaSSSDNS  Māra BērzeSiguldas sporta skolaMP  Sintija PreisaOK OgreMP  Vanesa ŠekstelloSiguldas pilsētas vidusskolaMP  Katrina-Lūcija EņģelīteSiguldas 1.pamatskola/Siguldas TakasMP  Eleonora-Kristiana LabsvīraSSSMP V12  LaiksAtpaliek1.Toms... Continue Reading →

REZULTĀTI, KARTES un FOTO – Telpu O tūre 2020 – 2.kārta – Krimuldas vidusskola

Fotografijas no sacensībāmKartes:1. distance2. distanceIesācējuRezultāti , Spliti S12LaiksAtpaliek 1.Annija OšāneSiguldas sporta skola38:01 2.Sanija AlksneMeridiāns48:09+10:08 3.Adele BalanasaSiguldas sporta skola48:35+10:34 4.Elma BremzeOgre OK/SC48:43+10:42 5.Lote KurpnieceSiguldas sporta skola50:41+12:40 6.Zane KārkliņaSiguldas pilsētas vidusskola55:01+17:00 7.Vanesa ŠekstelloSiguldas pilsētas vidusskola56:35+18:34 8.Elza ActiņaS1P/ 3A58:34+20:33 9.Katrina-Lūcija EņģelīteSiguldas Takas1:01:43+23:42 10.Eleonora-Kristiana LabsvīraSigulas... Continue Reading →

REZULTĀTI, KARTES un FOTO – Telpu O tūre 2020 – 1.kārta – Murjāņu sporta ģimnāzija

Fotogrāfijas no sacensībāmKartes:1.Distance2.DistanceIesācējuRezultāti , SplitiS12  LaiksAtpaliek1.Annija OšāneSiguldas sporta skola49:12 2.Adele BalanasaSiguldas sporta skola55:43+06:312.Elza ActiņaS1P/ 3A55:43+06:314.Džuljeta KrēsliņaInd.1:08:00+18:485.Elīna BisenieceOK Purva Bridējs1:11:12+22:006.Marta KorņejevaLaurenču SSK1:15:05+25:537.Keita MarcinkevičaSiguldas sporta skola1:15:24+26:128.Sanija AlksneMeridiāns1:27:42+38:30 Adrija VeinbergaKrimuldas vidusskolaTikai 1 starts  Samanta LeimaneOgre OK/SCTikai 1 starts  Loreta MolnareKrimuldas vidusskolaTikai 1 starts  Laura PakalneSiguldas 1. pamatskolaTikai 1 starts  Vanesa ŠekstelloSiguldas pilsētas... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 24.kārta – Siguldas Pils/Gleznotājkalns

Bildes Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Anna Rozenberga Siguldas Takas 27:53 2. Kate Līviņa Siguldas sporta skola 37:40 +09:47 3. Jete Lāce Ind. 41:15 +13:22 4. Līna... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 23.kārta – Ziedleju klintis

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 13:29 2. Adele Kurpniece Ind. 33:37 +20:08 3. Anna Rozenberga Siguldas Takas 38:13 +24:44 4. Lote Zinberga Siguldas Takas... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 21.kārta – Līgatne/Skaļupes

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 16:35 2. Lote Kurpniece Siguldas sporta skola 20:28 +03:53 3. Sofija Beinerte Siguldas Takas 24:45 +08:10 4. Anna Rozenberga... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 19.kārta – Turaida/Silpurmašas (gāzes trase)

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 22:03 2. Adele Kurpniece Ind. 28:07 +06:04 3. Lība Vītola Ind. 28:34 +06:31 4. Lauma Ošmane Siguldas sporta skola... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 18.kārta – Sigulda/Baltais Flīģelis

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV 8 SV10 SV12 SV14 SV16 Open Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 19:46 1. Jete Lāce Siguldas sporta skola 19:46 3. Emma Ozoliņa Briksnis SK 20:54 +01:08 4. Tīna Markitāne... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑