Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

Kategorija

Rezultāti

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 7.kārta – Kurveģis

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 (5 / 5) Time Behind 1. Anna Rozenberga Siguldas Takas 20:57 2. Jete Lāce Ind. 25:27 +4:30 3. Kristiāna Enģelīte Ind. 29:05... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 6.kārta – Akenstaka-Irbītes

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 (13 / 13) Time Behind 1. Elza Actiņa 3A 25:44 2. Jete Lāce Ind. 31:57 +6:13 3. Anna Rozenberga Siguldas Takas 32:53... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 5.kārta – Siguldas Bobsleja trase

Rezultāti PDF faila formā Punkti un kopvērtējums Grafiki un spliti Kartes: 1.Distance 2.Distance 2019-05-05 S10(9 / 16)TimeBehind 1.Elīza AuziņaSiguldas pilsētas vidusskola1:03:29 Race 125:0425:04 Race 238:251:03:29 2.Undīne BajaleInd.1:11:15+7:46 Race 129:2929:29+4:25 Race 241:461:11:15+7:46 3.Patrīcija BondareSākumskola “Taurenītis”1:18:56+15:27 Race 154:2354:23+29:19 Race 224:331:18:56+15:27 4.Sanija AlksneMeridiāns1:31:11+27:42 Race 147:0347:03+21:59 Race 244:081:31:11+27:42 5.Ulrika FeldmaneSalaspils 1.vidusskola1:34:33+31:04 Race 137:0337:03+11:59 Race 257:301:34:33+31:04 6.Eleonora Kristiana LabsvīraSiguldas pilsētas vidusskola1:37:46+34:17 Race 159:2959:29+34:25 Race 238:171:37:46+34:17 7.Marta KorņejevaLaurenču ssk1:42:08+38:39 Race 136:5336:53+11:49 Race... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 5.kārta – More

Rezultāti PDF veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā     S8 (9 / 9) Time Behind   1. Elza Actiņa 3A 14:47   2. Jete Lāce Ind. 17:43 +2:56   3. Grieta... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 4.kārta – Lorupes tilts

Rezultāti PDF veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā     S8 (9 / 9) Time Behind   1. Anna Rozenberga Siguldas Takas 21:30   2. Jete Lāce Siguldas Pilsētas Vidusskola 21:51 +0:21... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 3.kārta – Siguldas Bloks

Rezultāti PDF veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā     S8 (9 / 9) Time Behind   1. Anna Rozenberga Siguldas Takas 12:15   2. Jete Lāce Siguldas pilsētas vidusskola 12:21 +0:06... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 2.kārta – Stīveri-Smiltāji

Rezultāti PDF veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 Vidējā Senioru Garā OPEN S8 (5 / 5) Time Behind Time lost 1. Elza Actiņa 3A 14:40 00:18 2. Anna Rozenberga Siguldas Takas 17:21 +2:41 01:04 3. Jete... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 1.kārta – Sēnīte-Inčupīte

Rezultāti PDF veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: S8, V8 S10, V10 S12, V12 S14, V14 S16, V16 OPEN Senioru Vidējā Garā Bildes S8 (11 / 11) Time Behind Time lost 1. Elza Actiņa 3A 13:18 01:37 2. Liene Rozenberga Siguldas... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 4.kārta – Līgatnes pazemes bunkurs

Rezultāti PDF formātā Punkti un kopvērtējums Grafiki un splitiFotogrāfijas no Bunkura kārtas Kartes: A variantsB variants S10(6 / 6)TimeBehind1.Patrīcija BondareSākumskola Taurenītis37:102.Sanija AlksneMeridiāns47:40+10:303.Elizabete GrebleInd.47:42+10:324.Marta KorņejevaLaurenču sākumskola1:00:23+23:135.Alise LāceLaurenču sākumskola1:01:58+24:48 Eleonora Kristiana LabsvīraSiguldas pilsētas vidusskolaMPV10(8 / 8)TimeBehind1.Markuss CelmsInd.35:112.Timotejs JanovsLaurenču sākumskola41:45+6:343.Sebastians JanovsLaurenču sākumskola41:59+6:484.Kristofers MetumsLatvijas Finieris42:18+7:075.Oskars ErmansonsSiguldas sporta... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑