Siguldas Kauss 2020 ir noslēdzies. Milzīgs sagatavošanās darbs pusotra gada garumā, lieliska karte zīmēta ar vecmeistara Gunāra Dukštes roku, nenovērtējami daudz emociju, prieka, sviedru, cīņu un saules! Paldies visiem dalībniekiem! Paldies organizatoriem! #SiguldasKauss2020Bundzenieki

Garā distance Siguldas Kausā vienmēr ir izaicinājums, arī pieredzējušiem sportistiem. Šogad kalnainais apvidus bija ārkārtīgi izteikts, gravu sistēma ar sāngraviņām un ielokiem sarežģīta un jauca galvu ar daudzajām identiskajām situācijām, turklāt +28 grādi un cepinoša saule deva savu papildus slogu. Ceļu izvēles pa takām un ceļiem bieži vien bija glābiņš, kad kājas vairs nespēja celt kalnup. Neskatoties skarbo cīņu, vairums dalībnieku distanci veica veiksmīgi.

Sacensību centrā skanēja pieklusināta dažādu gadu mūzika, cilvēki sarunājās, komunicēja, dalījās pieredzētajā un disktēja par ceļu izvēlēm. Bērni dauzījās. Saldējums tika patērēts neaptveramos daudzumos. Un gar finiša etapu nepārstāja beigties gaviles sagaidot savējos!

Foto no 2.dienas (Ojārs Millers | Valdis Janovs)

Kartes – Siguldas Kauss 2020 – Garā distance / Maps – LONG distance:

RouteGadget GPS 2trā diena

Rezultāti 2.diena – Garā distance (LONG distance results)

2 dienu Kopvērtējums (Total results for 2 days)