Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 4.kārta – Lorupes tilts

Rezultāti PDF veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā     S8 (9 / 9) Time Behind   1. Anna Rozenberga Siguldas Takas 21:30   2. Jete Lāce Siguldas Pilsētas Vidusskola 21:51 +0:21... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 3.kārta – Siguldas Bloks

Rezultāti PDF veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā     S8 (9 / 9) Time Behind   1. Anna Rozenberga Siguldas Takas 12:15   2. Jete Lāce Siguldas pilsētas vidusskola 12:21 +0:06... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 2.kārta – Stīveri-Smiltāji

Rezultāti PDF veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 Vidējā Senioru Garā OPEN S8 (5 / 5) Time Behind Time lost 1. Elza Actiņa 3A 14:40 00:18 2. Anna Rozenberga Siguldas Takas 17:21 +2:41 01:04 3. Jete... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 1.kārta – Sēnīte-Inčupīte

Rezultāti PDF veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: S8, V8 S10, V10 S12, V12 S14, V14 S16, V16 OPEN Senioru Vidējā Garā Bildes S8 (11 / 11) Time Behind Time lost 1. Elza Actiņa 3A 13:18 01:37 2. Liene Rozenberga Siguldas... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 4.kārta – Līgatnes pazemes bunkurs

Rezultāti PDF formātā Punkti un kopvērtējums Grafiki un splitiFotogrāfijas no Bunkura kārtas Kartes: A variantsB variants S10(6 / 6)TimeBehind1.Patrīcija BondareSākumskola Taurenītis37:102.Sanija AlksneMeridiāns47:40+10:303.Elizabete GrebleInd.47:42+10:324.Marta KorņejevaLaurenču sākumskola1:00:23+23:135.Alise LāceLaurenču sākumskola1:01:58+24:48 Eleonora Kristiana LabsvīraSiguldas pilsētas vidusskolaMPV10(8 / 8)TimeBehind1.Markuss CelmsInd.35:112.Timotejs JanovsLaurenču sākumskola41:45+6:343.Sebastians JanovsLaurenču sākumskola41:59+6:484.Kristofers MetumsLatvijas Finieris42:18+7:075.Oskars ErmansonsSiguldas sporta... Continue Reading →

Papildinformācija par Siguldas Telpu orientēšanās tūres 4.kārtu – Līgatnes Slepenajā Bunkurā

REĢISTRĀCIJA IR SLĒGTA, sasniegts maksimālais dalībnieku skaits! Papildinformācija par 4.kārtu (Līgatnes Slepenais Bunkurs, 2-Marts-2019, Skaļupes, Starts 18:00-20:00; finišs slēdzās 20:30): Organizatori patur tiesības noteikt dalībnieku reģistrācijas limitu un līdz ko tas tiks sasniegts, tā reģistrācija tiks slēgta! Pieteikšanās uz vietas... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 3.kārta – Zinātniski pētnieciskā stacija

Rezultāti PDF formātā Punkti un kopvērtējums Grafiki un splitiFoto no sacensībām Kartes: 1. distance2. distance S10(8 / 11)TimeBehind1.Elīza AuziņaSiguldas pilsētas vidusskola29:02 Race 113:5813:58 Race 215:0429:022.Marta KorņejevaSiguldas Takas55:08+26:06 Race 127:2627:26+13:28 Race 227:4255:08+26:063.Sanija AlksneMeridiāns1:00:35+31:33 Race 124:3024:30+10:32 Race 236:051:00:35+31:334.Beāte KronbergaLaurenču sākumskola1:01:50+32:48 Race 134:3234:32+20:34 Race 227:181:01:50+32:485.Elizabete Grebleindviduāli1:02:37+33:35 Race 126:3226:32+12:34 Race 236:051:02:37+33:35 Alise LāceLaurenču sākumskolaMP Race 128:1028:10+14:12 Race 2MPMP Maija PumpureSigulas... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 2.kārta – Devons

Rezultāti DEVONS [ar labojumiem 10.02.2019 00:30 S21 grupā]Grafiki un spliti Kartes: DEVONS 1. distanceDEVONS 2. distanceS10(22 / 22)TimeBehind1.Elīza AuziņaSiguldas pilsētas vidusskola34:54 Race 117:4517:45 Race 217:0934:542.Patrīcija BondareJūrmalas sākumskola "Taurenītis"35:56+1:02 Race 120:2520:25+2:40 Race 215:3135:56+1:023.Keita MarcinkēvičaSiguldas sporta skola38:31+3:37 Race 121:0121:01+3:16 Race 217:3038:31+3:374.Loreta LebedokaSiguldas sporta skola38:51+3:57 Race 120:0520:05+2:20 Race 218:4638:51+3:575.Marta ZandbergaSiguldas sporta skola39:28+4:34 Race... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – TelpuO 2019 – 1.kārta – SVĢ

Rezultāti PDF faila veidā Punkti un kopvērtējums Grafiki un spliti tiks pievienoti vēlāk Kartes: 1. distance2. distance S10 (20 / 20) Time Behind 1. Elīza Auziņa Siguldas pilsētas vidusskola 52:31   Race 1 14:09 14:09 +0:44   Race 2 38:22 52:31 2.... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑