Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

REZULTĀTI, KARTES un FOTO – Telpu O tūre 2020 – 1.kārta – Murjāņu sporta ģimnāzija

Fotogrāfijas no sacensībāmKartes:1.Distance2.DistanceIesācējuRezultāti , SplitiS12  LaiksAtpaliek1.Annija OšāneSiguldas sporta skola49:12 2.Adele BalanasaSiguldas sporta skola55:43+06:312.Elza ActiņaS1P/ 3A55:43+06:314.Džuljeta KrēsliņaInd.1:08:00+18:485.Elīna BisenieceOK Purva Bridējs1:11:12+22:006.Marta KorņejevaLaurenču SSK1:15:05+25:537.Keita MarcinkevičaSiguldas sporta skola1:15:24+26:128.Sanija AlksneMeridiāns1:27:42+38:30 Adrija VeinbergaKrimuldas vidusskolaTikai 1 starts  Samanta LeimaneOgre OK/SCTikai 1 starts  Loreta MolnareKrimuldas vidusskolaTikai 1 starts  Laura PakalneSiguldas 1. pamatskolaTikai 1 starts  Vanesa ŠekstelloSiguldas pilsētas... Continue Reading →

Telpu orientēšanās tūre 2020 Sigulda | Ragana | Murjāņi

KOPVĒRTĒJUMS Arī 2020. gadā Siguldas Takas organizē vienreizēji interesanto orientēšanās sacensību sēriju - Telpu Orientēšanās tūre. Šogad Siguldā, Raganā un Murjāņos kopumā 4 kārtas, no kurām 3 kārtas notiks nebijušos, interesantos un sarežģītos objekots. Telpu orientēšanās ir speciāla orientēšanās sporta... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 24.kārta – Siguldas Pils/Gleznotājkalns

Bildes Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Anna Rozenberga Siguldas Takas 27:53 2. Kate Līviņa Siguldas sporta skola 37:40 +09:47 3. Jete Lāce Ind. 41:15 +13:22 4. Līna... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 23.kārta – Ziedleju klintis

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 13:29 2. Adele Kurpniece Ind. 33:37 +20:08 3. Anna Rozenberga Siguldas Takas 38:13 +24:44 4. Lote Zinberga Siguldas Takas... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 22.kārta – Brasla

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Bildes no sacensībām Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 Vidējā Senioru Open Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 14:56 2. Jete Lāce Ind. 25:15 +10:19 3. Anna Āmare Ind. 28:42 +13:46 4. Nora Pētersone... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 21.kārta – Līgatne/Skaļupes

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 16:35 2. Lote Kurpniece Siguldas sporta skola 20:28 +03:53 3. Sofija Beinerte Siguldas Takas 24:45 +08:10 4. Anna Rozenberga... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 20.kārta – Tālēni

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN - LVM distance Senioru Vidējā Garā Izaicinājums VIDĒJĀ Izaicinājums GARĀ S8 Laiks Atpaliek 1. Maritanna Jaskuļska Ind. 31:37 2. Jete Lāce Ind. 36:35 +04:58 3. Anna Rozenberga Siguldas Takas... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 19.kārta – Turaida/Silpurmašas (gāzes trase)

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 22:03 2. Adele Kurpniece Ind. 28:07 +06:04 3. Lība Vītola Ind. 28:34 +06:31 4. Lauma Ošmane Siguldas sporta skola... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 18.kārta – Sigulda/Baltais Flīģelis

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV 8 SV10 SV12 SV14 SV16 Open Senioru Vidējā Garā S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa 3A 19:46 1. Jete Lāce Siguldas sporta skola 19:46 3. Emma Ozoliņa Briksnis SK 20:54 +01:08 4. Tīna Markitāne... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑