Sveicināti, orientēšanās draugi, fani, viņu bērni, vecāki un citādi domājošie! Mazliet informācijas par „Siguldas Taku” 3. kārtas posmu Stīveru apkārtnē.

Šoreiz mūsu sacensību centram vietu tikpat kā savas mājas pagalmā atvēlējis Latvijas vadošais gaisa balonu pilots un panākumiem bagāts orientierists Gunārs Dukšte. Gluži pagalmā gan nebrauksim, tāpēc sekojam norādēm, kas aicinās nogriezties pie Allažu baznīcas Stīveros. Iebraukšana pa vienu ceļu, un tālāk vienvirziena kustība.Screen Shot 2017-10-26 at 23.33.32.png

No autostāvvietas, sekojot tālākām norādēm, izbraukšana no sacensību posma teritorijas, izvedīs automašīnu uz labi braucama Stīveru – Inčukalna ceļa.

Ņemot vērā, ka pieteiktais saulainais laiks un +15 grādi pēdējās diennakts laikā mums ir atteikti :), vēlams parūpēties par atbilstošu apģērbu.

Būs pieejamas 5 distances:

  • Bērnu, kopumā pa lentīti skrienot, aptuveni 1,5 km gara.
  • Īsā – ļoti piemērota iesācējiem un bērniem, bet pa lentīti skriet vairs nav aktuāli. Šoreiz īsā distance nebūs veidota īpaši sarežģīta, bet vērsta uz skaista meža apskati un pārliecības par saviem spēkiem iegūšanu. Laipni aicināti visi tie, kuriem līdz šim bijušas bailes palikt meža biezoknī – būs daudz labu ceļu un ļoti viegli nolasāms mežs. Ja kartē zīmēta bedre, tad viņa tur būs. Pastaiga kopumā ap 3 km, ja izvēlas soļot tikai pa ceļu, mazliet garāka.
  • Vidējā – 5,5 km, klasika. Ar mazu ieskriešanu zaļajā kartes krāsā, bet visa pārējā distance skrienama vienradža ātrumā.
  • Garā – bedre, bedre, bedre, akmens. Repeat. 6,4 km baudas. Pēc finiša uzklausīšu visas zaļās domas 🙂
  • Un, visbeidzot, Izaicinājums. Tā kā bija plānots, ka silto laiku mums atteiks un zeme tāpat būs piesnigusi, izaicinājuma distance īsti neatšķirsies no realitātes – viss balts ar dažām kartes saliņām. Lai būtu interesantāk, nebija jau tā, ka sniegs ekskluzīvi sasniga tikai starp punktiem. Daži punkti ir apsniguši. Nu labi, diezgan daudz ir zem sniega. Šāds izaicinājums vēl nav bijis, laipni lūgti pamēģināt! Spoilera bildīte šāda:Screen Shot 2017-10-26 at 23.40.11.png Šoreiz arī īpaši gaidīsim Elites skrējējus, jo Izaicinājuma distance šoreiz tāda, kas reti gadās Latvijā.

Ceram, ka laikapstākļi nevienu nekavēs un tiksimies sestdien Stīveru apkārtnē. Gaidīsim!

Liene un Normunds Saknīši