Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

Kategorija

Orientēšanās

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2020 – 24.kārta – Brasla-Sulaiņi

Rezultāti, Grafiki/spliti, RouteGadget, kartes

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2020 – 23.kārta – Vējupīte

Rezultāti, Grafiki/spliti, RouteGadget, kartes

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2020 – 22.kārta – Katlapiezis

Rezultāti, Grafiki/spliti, RouteGadget, kartes

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2020 – 21.kārta – Velnala

Rezultāti, Grafiki/spliti, RouteGadget, kartes

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2020 – 20.kārta – Futbolgolfs/Turaida

Rezultāti, Grafiki/spliti, RouteGadget, kartes

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2020 – 19.kārta – Sudas purva A

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8SV10SV12SV14SV16OPENSenioruVidējāGarā S8LaiksAtpaliek1.Elza Actiņa3A23:322.Līna ZilvereSiguldas Takas31:52+08:203.Emma OzoliņaBriksnis SK32:10+08:384.Sofija BeinerteSiguldas Takas32:30+08:585.Dārta EzeriņaSiguldas Takas33:42+10:106.Jete LāceSiguldas sporta skola34:07+10:357.Vilma OzoliņaInd.58:05+34:338.Linda PikšenaSiguldas Takas1:09:06+45:34Lība VītolaInd.MPKate LīviņaSiguldas sporta skolaMPAnna RozenbergaSiguldas TakasMPV8LaiksAtpaliek1.Jēkabs JakstiņšSiguldas sporta skola32:382.Georgs OšānsSiguldas sporta skola33:29+00:513.Kārlis KančsSiguldas sporta skola34:18+01:404.Krišjānis KļaviņšSiguldas sporta skola34:27+01:495.Edgars... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2020 – 18.kārta – Kaķīškalns

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8SV10SV12SV14SV16OPENSenioruVidējāGarā S8  LaiksAtpaliek1.Madara GraudumaMeridiāns-CPSS-Pārgauja11:13 2.Sofija BeinerteSiguldas Takas14:10+02:573.Elza Actiņa3A14:43+03:304.Lība VītolaInd.14:47+03:345.Līna ZilvereSiguldas Takas14:55+03:426.Linda PikšenaSiguldas Takas14:56+03:437.Anna RozenbergaSiguldas sporta skola15:27+04:148.Dārta EzeriņaSiguldas Takas16:28+05:159.Emma OzoliņaBriksnis SK17:25+06:1210.Māra LatveInd.18:59+07:4611.Jete LāceSiguldas sporta skola20:38+09:2512.Paula FreimaneInd.23:20+12:07V8  LaiksAtpaliek1.Toms SabulisInd.14:29 2.Gusts ZilversSiguldas Takas15:34+01:053.Georgs OšānsSiguldas sporta skola15:45+01:164.Kārlis VimbaInd.16:26+01:575.Krišjānis KļaviņšSiguldas sporta skola22:11+07:426.Kārlis BalanassInd.25:42+11:137.Valters PikšensSiguldas... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2020 – 17.kārta – Melandru mežs/Ragana

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV 8 SV 10 SV 12 SV 14 SV 16 Open Seniori Vidējā Garā S8     Laiks Atpaliek 1. Madara Grauduma Meridiāns-CPSS-Pārgauja 09:27   2. Jete Lāce Siguldas sporta skola 13:08 +03:41 3. Anna... Continue Reading →

Siguldas Kauss 2020 Bundzenieki

Kopvērtējums (Summary results for 2 days) LONG (2nd day): Photos & Maps from 2nd day, LONG distance RESULTS & SPLITS 2nd Day - LONG distance RouteGadget 2nd day - LONG distance MIDDLE (1st day): Photos & Maps from 1st day,... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑