Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

Kategorija

Orientēšanās

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 15.kārta – Līgatne/Rīgas kalns

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Videjā Garā   S8 Laiks Atpaliek 1. Elza Actiņa Ind. 21:36 2. Jete Lāce Ind. 25:04 +03:28 3. Kate Līviņa Ind. 26:37 +05:01 4. Anna Rozenberga Ind. 26:55... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 14.kārta – Stīveri/Stiķeni

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 LVM OPEN Seniori Vidējā Garā S8LaiksAtpaliek 1.Jete LāceInd.26:52 2.Elza Actiņa3A28:46+01:54 3.Anna RozenbergaInd.31:40+04:48 4.Kate LīviņaSiguldas sporta skola46:13+19:21 5.Elita TauriņaInd.48:44+21:52 6.Ulla VītumaInd.48:47+21:55 7.Emma OzoliņaBriksnis SK56:47+29:55 8.Līna DukšteĀbelīte1:00:06+33:14 9.Dārta TauriņaInd.1:00:08+33:16 10.Emīlija IevnieceInd.1:00:16+33:24 11.Linda... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 13.kārta – Vikmestes grava

Rezultāti Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 (5 / 5) Time Behind 1. Elza Actiņa 3A 23:53 2. Anna Rozenberga Siguldas Takas 28:11 +4:18 3. Renāte Grase Ogre OK/SC 30:22 +6:29 4.... Continue Reading →

Siguldas Kauss 2019 Turaida-Veiži

Kopvērtējums - abas dienas Rezultāti & spliti 1.diena RouteGadget 1.diena KARTES - 1.diena Rezultāti & spliti 2.diena RouteGadget 2.diena KARTES - 2.diena Atbalstītāji   Nolikums (2.biļetens) Visi aktīvās atpūtas piekritēji 2019.gada 17. - 18.augustā tiek aicināti uz Turaidu, Veižu mājām, kur... Continue Reading →

Viena puse no Kompass 2019 sezonas jau paskrējusi

Mēs sākām agrā pavasarī, Aprīlī, kad vēl pat ne pārāk dziļās bedrītēs un egļu paēnās vēl sniega kaudzes šur tur slēpās. Bet kurš gan to atceras, jo kopš Aprīļa esam pavadījuši tik daudz stundu mežā, klausoties klusumu un putnu dziesmas.... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 12.kārta – Roķēnu ūdenskrātuves (Matiņa) peldvieta

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV 8 SV 10 SV 12 SV 14 SV 16 OPEN Senioru Vidējā Garā S8 (11 / 11) Time Behind 1. Elza Actiņa 3A 32:42 2. Jete Lāce Ind. 33:21 +0:39 3.... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 11.kārta – Kļavas karjers

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV 8 SV 10 SV 12 SV 14 SV 16 OPEN LVM Veterāni Vidējā Garā S8 (3 / 3) Time Behind 1. Jete Lāce Ind. 18:26 2. Elza Actiņa 3A 19:12 +0:46... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 10.kārta – Egļupe – Barģupīte

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV 8 SV 10 SV 12 SV 14 SV 16 OPEN - LVM Senioru SV Vidējā SV Garā   S8 (4 / 4) Time Behind 1. Elza Actiņa 3A 17:13 2. Anna... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2019 – 9.kārta – Kļavas ciems – Inčukalns

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: SV8 SV10 SV12 SV14 SV16 OPEN - LVM Senioru Vidējā Garā S8 (7 / 7) Time Behind 1. Elza Actiņa 3A 16:00 2. Jete Lāce Ind. 17:49 +1:49 3. Anna Rozenberga Siguldas... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑