Sestdien, 4. novembrī, orientēšanās seriāla 4. kārtu skriesim Augšlīgatnē. Sacensību centrs atradīsies pie Sporta un Skolas ielu krustojuma un starts būs atvērts no 12:00 līdz 14:00.

Marķējums uz sacensību centru no A2 tilta pār dzelzceļu (braucot virzienā Sigulda-Cēsis, pēc tilta uzreiz griežamies pa kreisi). Šis posms pārklājas ar distancēm, tāpēc ievērojam piesardzību!

Meži būs nomainīti uz pagalmiem, pļavām un nedaudz arī mazdārziņu takām. Reljefs kopumā būs vāji izteikts un kontrolpunkti būs viegli pamanāmi, tāpēc varēsim skriet ātri, kā jau tas pienākas sprinta formātam.

Pieejamas būs 4 distances – Bērnu, Vidējā, Garā un Izaicinājuma.

Bērnu distance būs ~1.3 km gara, dabā marķēta ar lentīti un no iepriekšējām seriāla kārtām atšķirsies ar to, ka šoreiz viens no kontrolpunktiem būs jāapmeklē divreiz, lai radinātu bērnus neapjukt.

Vidējā distance būs ~3.4 km gara. Noderēs gan ātra domāšana, lai nesajuktu virzienos un izvēlētos labāko no samērā līdzīgajiem maršrutiem, gan arī ātras kājas garākajos posmos.

Garā un Izaicinājuma distance (~4.5 km) ar ~700m garu posmu aizvedīs arī otrpus sliedēm, kur, īpaši Izaicinājuma distancē, noderēs ieskatīties bieži ignorētajos kontrolpunktu aprakstos, lai KP apmeklētu pareizajā secībā un viss būtu forši. Lūk arī paraugs iepriekš minētajam:

Augsligatne_paraugs.jpg

Karte ir jauna – tapusi vasaras beigās un, iespējams, šīs būs pirmās orientēšanās sacensības šajā apkārtnē!

Uz tikšanos!