Siguldas Kompass tautas orientēšanās seriāls ATCELTS uz laiku līdz Aprīļa vidum (atjaunots 14.03.2020 vakarā)! 

Organizatoru ziņojums.

Skatīt atjaunoto informāciju ŠEIT

——-

Tā kā pasaulē šobrīd plosās lipīgais COVID-19 koronavīruss, tad daudzi lielo pasākumu organizatori savas konferences, sanākšanas, kā arī lielos sporta pasākumus atceļ, jo tajos parasti notiek intensīva un masveidīga cilvēku pulcēšanās diezgan noslēgtā teritorijā. Šobrīd spēkā ir ārkārtas situācija, un visi pasākumi >200 cilvēku ir atcelti. Tikmēr, tautas Orientēšanās sacensības Siguldas Kompass ir neliels pasākums (100..120 cilv), kur dalībnieki ierodas izkliedētā veidā un vairāku stundu garumā, startē izkliedus dažādās distancēs, kas notiek svaigā gaisā mežos un ciematos. Šajā kontekstā Siguldas Kompass 2020 sacensības ir īpašas ar to, ka tas ir viens no lieliskākajiem veidiemtieši stiprināt savu un savu bērnu imunitāti:

1) pavadot laiku svaigā gaisā ārpus telpām, kur vīrusu koncentrēšanās nav iespējama vai arī tā ir tik niecīga, ka nav bīstama;

2) skrienot orientēšanās, tu sporto individuāli, praktiski visu distanci tu esi viens pats un dabā;

3) elpojot no vīrusiem brīvu meža gaisu, kas pilns ar fitoncīdiem, ko izstaro skujkoki. Tie piepilda meža gaisu ar ēteriskajām eļļām, kas savukārt labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka elpu ceļu veselību;

4) izvairoties no pūļiem lielveikalos, sporta centros, izklaides centros, masveidīgos pasākumos utml.

Tautas orientēšanās sacensību Siguldas Kompass laikā gan reģistrācija, gan starts, gan finišs ir veidots tā, ka dalībnieki ir pietiekami tālu viens no otra un vīrusu pārnešana praktiski nav iespējama.

Ja tu jūties slims, tad paliec mājās un ārstējies!

Ja esi vesels – aicinām braukt uz mežu, skriet Siguldas Kompass un kļūt vēl veselīgāks!

Pirmā kārta – Gaujasmala, Līgatnē – notiek šo Sestdien, no 12-14:00 (finišs līdz 14:30). Tā notiks nevis kā sacensības, bet gan kā treniņš. Sīkāka info nolikumā.

NB! Organizatori seko notikumiem, un sacensību kalendārs vai pats koncepts var tikt mainīts, vai sacensības atceltas, ja apstākļi to prasīs. Visa aktuālā informācija pieejama mūsu mājas lapā.