Sākot ar šo Sestdienu plkst 12:00 (21.Novembris) aicinam individuāli trenēties jaunajā Melandru meža kartē, ko šogad uzzīmējis Jānis Eņģelītis. Šur tur var būt veģetācijas izmaiņas. Melandru mežs nav “pierīgas baltais” un arī tipiskās Siguldas gravas šeit neatradīsiet. Mežs ir dažāds un šajā bezlapu periodā arī vietām salīdzinoši skrienams. Esam prātīgi šķērsojot bebru uzpludinājumus, kas ir mūžam mainīgi.

Uzmanību:

  • 22.Novembrī (Svētdiena) uz dienvidiem no treniņu poligona (daļēji arī kartes apgabalā) notiks medības, tāpēc trenēties Svētdien, 22.Novembrī šajā kartē ir AIZLIEGTS !!! Lūdzu šo ievērojam savas un citu drošības dēļ!
  • vairākās vietās kartē sastopami elektriski gani – lūdzam izturēties pret tiem saudzīgi, nekādā veidā tos nebojāt un šķērsojot to darīt prātīgi un uzmanīgi!

Rezultāti

Reģistrē savu rezultātu

RouteGadget

Kartes:

Karšu atrašanās vieta – blakus ceļam, aiz koka:

Paņem savu pasūtīto karti tā, lai neviens neredz! Aiztaisi kastīti kārtīgi un noliec, kā bija, lai nekrīt citiem acīs. Esi godīgs – ja karti neesi pasūtījis, tad neņem, lai tie, kas ir pasūtījuši savu karti pie tās arī tiek.