Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

Kategorija

Telpu Orientēšanās

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 2.kārta – Devons

Rezultāti DEVONS [ar labojumiem 10.02.2019 00:30 S21 grupā]Grafiki un spliti Kartes: DEVONS 1. distanceDEVONS 2. distanceS10(22 / 22)TimeBehind1.Elīza AuziņaSiguldas pilsētas vidusskola34:54 Race 117:4517:45 Race 217:0934:542.Patrīcija BondareJūrmalas sākumskola "Taurenītis"35:56+1:02 Race 120:2520:25+2:40 Race 215:3135:56+1:023.Keita MarcinkēvičaSiguldas sporta skola38:31+3:37 Race 121:0121:01+3:16 Race 217:3038:31+3:374.Loreta LebedokaSiguldas sporta skola38:51+3:57 Race 120:0520:05+2:20 Race 218:4638:51+3:575.Marta ZandbergaSiguldas sporta skola39:28+4:34 Race... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – TelpuO 2019 – 1.kārta – SVĢ

Rezultāti PDF faila veidā Punkti un kopvērtējums Grafiki un spliti tiks pievienoti vēlāk Kartes: 1. distance2. distance S10 (20 / 20) Time Behind 1. Elīza Auziņa Siguldas pilsētas vidusskola 52:31   Race 1 14:09 14:09 +0:44   Race 2 38:22 52:31 2.... Continue Reading →

Telpu Orientēšanās – 2. aprīlis – Siguldas Sporta Centrs

Telpu orientēšanās Siguldas Sporta Centrā Nolikums Kartes: Ātrā distance, Garā distance, Iesācēju distance No 2. līdz 8.aprīlim Siguldas novada pašvaldība organizēs Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novadnieki bez maksas varēs piedalīties dažādās sportiskās nodarbībās, praktiskās un izzinošās lekcijās par veselīgu un... Continue Reading →

Telpu Orientēšanās Siguldā 2018

2018.gadā sākam jaunu orientēšanās sacensību sēriju Siguldā - Telpu Orientēšanās. Šī ir īpaša orientēšanās sporta disciplīna, kur kontrolpunkti izvietoti ēku iekštelpās. Šo intelektuālo trenniņsacensību mērķis ir: iepazīstināt ar orientēšanās sportu, kā arī ar telpu orientēšanās disciplīnu; radīt iespēju bērniem un... Continue Reading →

REZULTĀTI – Telpu orientēšanās 2018 – 4.kārta – Siguldas Valsts ģimnāzija

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki 1.skrējiens      Grafiki 2.skrējiens 1.skrējiena rezultāti PDF faila veidā 2.skrējiena rezultāti PDF faila veidā Results – Telpu O - 4.kārta - SVĢ 2018-02-28 S10 (11 / 23) Time Behind 1. Liene Rozenberga Siguldas Sporta... Continue Reading →

REZULTĀTI – Telpu orientēšanās 2018 – 3.kārta – Laurenču sākumskola

REZULTĀTI PDF faila veidā Results – Telpu O - 3.kārta - Laurenču sākumskola 2018-02-14 S10 (21 / 32) Time Behind 1. Liene Rozenberga Siguldas Sporta skola 38:43 Race 1 23:43 23:43 +0:53 Race 2 15:00 38:43 2. Keita Marcinkeviča Laurenču... Continue Reading →

REZULTĀTI – Telpu orientēšanās 2018 – 2.kārta – Siguldas Pilsētas Vidusskola

REZULTĀTI PDF faila veidā Results – Telpu O - 2.kārta - Siguldas Pilsētas VSK 2018-01-31 S10 (19 / 28) Time Behind 1. Annija Ošāne Siguldas Pilsētas Vidusskola 33:51 Race 1 15:29 15:29 Race 2 18:22 33:51 2. Marta Zandberga Siguldas... Continue Reading →

REZULTĀTI – Telpu Orientēšanās, 1.kārta – Siguldas 1.pamatskola, 16.01.2018

Rezultati PDF faila veidā Telpu Orientēšanās 2018 Sigulda - 1.kārta - Siguldas 1.pamatskola 2018-01-16 S10 (21 / 27) Time Behind 1. Lote Līpace Siguldas 1.pamatskola 39:24 Race 1 16:51 16:51 Race 2 22:33 39:24 2. Leina Šķēle Siguldas 1.pamatskola 39:35... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑